The bar prices about $20 for an 8-ounce piece. It’s built with significant-good quality ingredients and care. Mainly because it’s so preferred, only a few are available at any given time.Made these for my spouse previous week and I believe he’s obsessed. He’s asked me to make them twice currentlyMelt the butter in the medium pan around medi… Read More